Brno OPEN: Poprvé vítězíme na spikeballovém turnaji

8. 2. 2022

V našlapané zimní spikeballové sezóně se Markét vydala až do Brna na další turnaj. Tentokrát hrála ve dvojici se zkušeným Váňou z týmu Spike HK. Jelikož byli přihlášeni do kategorii HOBBY, stali se kvůli hradeckému ostrostřelci favoriti na vítězství. Avšak dopředu nebylo nic rozhodnuté a na dvojici KNS/SHK byl kladený velký tlak.

Už v prvním zápase zjistili, že to nebude jednoduché, když těsně porazili dvojici XXX (v zastoupení jaroměřské Terky Všetečkové) 16:14. Nakonec ani v dalších osmi zápasech v základní skupině nezaváhali a postoupili do finále. V tom se utkali znovu s XXX a ve dvou setech dokázali zvítězit.

Pro náš klub to je první vítězství ve spikeballu a věříme, že se nám bude dařit i nadále, ale hlavně nám bude tento akční sport dělat radost. 😁