Jedeme na turnaje – 18.-19.9.2021

15. 9. 2021
O tomto víkendu se naši členové zúčastní turnajů ve třech sportech. Kromě Východních Čech se náš klub představí i v hlavním městě.
V sobotu zamíří Markéta Nývltová do Prahy na MČR ve spikeballu. Ve dvojici se spoluhráčem z Pardubic bude získávat zkušenosti mezi více jak 20 týmech kategorii OPEN – rekreační hráč. Celý turnaj organizovaný českou asociací roundnet proběhne na hřiště Mrázovka v Praze. Po své premiéře na turnaji v Jaroměři v ženské kategorii čeká na Markét velká výzva a každá výhra bude velmi cenná.
Turnajová premiéra v discgolfu čeká na Vojtěcha Plecháče. Ten se tomtu sportu aktivně věnuje od jara a je na čase si vyzkoušet hrát proti zkušeným hráčům. V sobotu tak zavítá na IV.Turnaj Městyse Choltice pořádaný, kde ho čeká 14 jamek ve třech kolem. Vojta má hřiště v zámeckém parku prozkoumané a tento turnaj bere jako příležitost potkat se s dalšími hráči discgolfu a odvést si rady, jak se zlepšovat. Turnaj bude hrát v kategorii MA4 (amatéři). A hned v neděli bude vedoucí KNS pokračovat do Prahy na Discgolfový turnaj pro začátečníky – Klíčovský park. To bude ideální příležitost, jak vypilovat hody za dozoru ostřílených hráčů.
 
Do akce se dostanou také naši kubbaři – Karel Souček a Petr Forst. Na ně čekají zajímavé souboje v rámci Letního štamgast cupu na půdě KUBB Klub Vršovka. Kluci po vítězstvích na MČR budou patřit mezi favority turnaje a bude zajímavé sledovat, jestli si i tentokrát poradí s tlakem okolí a dokážou vybojovat zlato.
 
Držte naším svěřencům palce při snaze o nejlepší výsledek! ✊🤗