Kanjam tour – 3. kolo

1. 8. 2022

Pokračování Kanjam tour se odehrálo na již z loňska ověřeném místě v josefovském parku. Proti sobě se stejně jako v předchozím kole postavili čtyři dvojice. Základní skupinu se povedlo vyhrát vedoucímu týmu tour Trenéři nebo tak něco, proto v semifinále narazili na nováčky Blondýnky, které porazil a dostal se znovu do finále. O reprízu finále také bojovala dvojice Double trouble, která ve druhém semifinále s odřenými uši vyhrála první set nad Mistry světa a nakonec i celý zápas.

Boj o bronz se ze začátku lehce táhl a první set ovládli Mistři světa, kteří ale vůbec nezačali dobře ten druhý a až po otočení vývoje zápasu nakonec zvítězili nejtěsnějším rozdílem. Finále tedy nabídlo souboj dvou vedoucích týmů průběžné tabulky a v případě vítězství by si Trenéři nebo tak něco vypracovali solidní náskok před posledním kolem. Po vyhraném prvním setu také mělo blíže k upevnění vedoucího týmu, jenže Double trouble lépe zvládli koncovku druhého setu a v rozhodujícím si suverénně došli pro výhru.

Poprvé se také udělila cena za nejvíce trefených instant winů, když se jediné Ali povedlo předčasně ukončit zápas v základní skupině.

Po odehrání třetího kola máme čtyři hráče na vedoucí pozici a o historicky prvním vítězi Kanjam tour se rozhodne již v neděli 28. srpna.

Pořadí

1. Double trouble (Michaela Plecháčová & Matěj Kocman)

2. Trenéři nebo tak něco (Martin Jecha & Jan Haman)

3. Mistři světa (Alessandra Pispicia Vojtěch Plecháčovi)

4. Blondýnky (Nikola Novotná & Adam Husták)