LOVE Cup

15. 2. 2022

Svátek sv. Valentýna se letos slavil o dva dny dříve spikeballovým turnajem smíšených dvojic LOVE Cup. Do jaroměřské sportovní haly ASVAJ zavítalo 12 týmů nejen z naší republiky, ale také Polska a Německa. Při registraci obdrželi všichni účastníci ISO drink od našeho partnera YourBody. Herní systém rozdělil týmy do dvou šestičlenných skupin, kde se hrálo na jeden set do 17 bodů. Po svižném odehrání základních skupin se uskutečnil romantický závod s držením míčku pouze pomocí hlav.

Po soutěži a menší pauze se pokračovalo v akční hře s míčkem a “trampolínou”. Nejlepší čtyři ze skupin se podívali do vyřazovacích bojů o celkové vítězství a na ostatní dvojice čekala skupina útěchy. V této fázi turnaje proti sobě narazily týmy podobných kvalit a k vidění byly zajímavé výměny. Postupně jsme se dostali až do finále, kde se proti sobě postavili vítězové základních skupin SHK Adéla und Dominik a KNS/SHK s naší Markét. Po bojovném zápase se nakonec z prvního místa radovali hradečtí partneři, kteří celým turnajem prošli bez ztráty jediného setu. Bronz si po domluvě a dlouhém utkání rozdělili JenTak a Gryffins spike. Vítězem skupiny útěchy se jednoznačně stal tým Ježkovy.

Po vyhlášení a předání cen všem zúčastněným navazovala afterparty spojená s hraním bowlingu. Děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru a také naším partnerům YourBody a Boombon.

Celkové pořadí

1.SHK Adéla und Dominik (Adéla Lavická a Dominik Hataš)

2. KNS/SHK (Vanya Melnykovych a Markéta Nývltová)

3. JenTak (Tereza Caltová a Vít Olšanský)

3. Gryffins spike (Paulina Pojawis a Marek Szymański) – Polsko

5. Spike’n’Drink (Andrea Friebe a Menu Gremm) – Německo

6. Ňako (Tereza Všetečková a Roman Snášel)

7. Color Mix (Daniela Bieliková anMartin Ase Navrátil)

8. Hrůzy (Mára Slabihoud a Alžběta Slabihoudová)

9. Ježkovy (Kamila Oubrechtová a Daniel Škvor) – vítěz skupiny YourBody

10.Too mad for that (Kačka Zajícová a Lucien Šíma)

11.MaNi Team (Marek Dítě a Nikola Novotná)

12. EliTom (Eliška Janatková and Tomáš Janatka)