Sváteční turnaj ve spikeballu s bronzovou příchutí

30. 9. 2021

Bye Bye Summer Cup

Ani o sváteční úterý jsme nezůstali sedět doma a vyrazili na spikeballový turnaj pod týmovým názvem Pejsek a kočička ve složení Markéta Nývltová a Vojtěch Plecháč. Turnaj zorganizovaný hradeckou spikeballovou skupinou se odehrál na pěkném menším hřišti v Roudničce (Hradec Králové) a poselstvím bylo si dobře zahrát i vyzkoušet nové herní dvojice. Naši svěřenci spolu hráli pouze 2 soutěžní zápasy na domácím turnaji, takže rádi využili možnosti se sehrát. 

Kategorie rekreačních hráčů, kam byl náš tým přihlášen, měla zastoupení 6 družstev. Základní skupina se nám pěkně vydařila a po 3 výhrách a 2 prohrách postupovali Maky s Vojtou ze 3. místo do semifinále. Zde narazili na pozdější vítěze, kteří předváděli hezkou hru a podlehli jim ve dvou setech. Veškeré zbytky sil se musely vložit do zápasu o bronz proti dobře známým holkám, se kterýma se každý týden schází na společných hrách v Pardubicích. Po jasně vyhraném prvním setu, mělo naše duo dobře rozehraný i druhý, ale kvůli nezvládnuté koncovce se šlo do rozhodujícího setu za stavu 1:1. Ten už byl v režii netradičních sportovců z Josefova, kteří mohli po náročném zápase slavit třetí místo a první umístění na stupni vítězů ve spikeballu pro náš klub.