Načítám Akce

« Všechny Akce

Kubb Masters Cup (1v1 a 3v3)

3 května - 17:00 -4 května - 20:00

Kubb Masters Cup - 1v1 a 3v3

Třetí ročník zahajovacího turnaje venkovní sezóny v kubbu na Novém Plese. Rozšiřujeme turnaj o páteční jednotlivce.

Video z loňského ročníku

Základní informace

Termín: 3. – 4. května 2024

Místo: Sportovní areál Nový Ples

Kategorie: Jednotlivci a trojice (3+ hráčů)

Vybavení areálu: Parkoviště, občerstvení, WC, možnost kempování

Jednotlivci – pátek 4.5.

Startovné: 100,-/hráč – platba předem; 150,-/hráč – platba na místě

Max. kapacita: 32 hráčů 

Finálové zápasy se odehrají pod umělým osvětlením

Herní systém

 K.O. systém – vyřazovací

– při vypadnutí v 1. nebo 2. kole => účast v pavoukovi druhé šance

– zápas na vítězné 2 hry/30 minut

-každý si zahraje alespoň 2 zápasy

– TOP 32- TOP 8 na 2 vítězné hry/ 30 minut

– od semifinále na 3 vítězné/ 45 minut

Časový harmonogram

Prezence, rozcvičení 15:00 - 16:30
Zahájení 16:40
Start turnaje 17:00
Finále 20:40

Mapa hřiště - sportovní areál Nový Ples

Trojice – sobota 5.5.

Startovné: 600,-/tým

Herní systém

Základní část

– 7 kol 

– zápas na 2 hry/30 minut

– bodování dle nových pravidel – shozený kubb na základní čáře = 1 bod, shozený král = 3 body

– šesté kolo – obědové: rozděleno na 2 skupiny – “hrací a žrací”

 

Play-off

– 8 nejlepších týmů ze základní části

– všechny zápasy na 3 vítězné hry

– dohrávají se zápasy o umístění na 2 vítězné hry

 

Little Masters 

– zbylé týmy, nepostupující do play-off

– na vítězné hry nebo 30 minut

Hajas Trophy

– dovednostní soutěž v nejdelším shození krále z kopce dolů 

– na každou vzdáleností úroveň 6 pokusů

– během základní části – kvalifikace 

– nejlepší se utkají ve finále

 

Časový harmonogram

Prezence, rozcvičení 8:00
Zahájení 8:45
Start turnaje 9:00
Obědová pauza 1 12:20
Obědová pauza 2 13:00
Start play-off 14:30
Vyhlášení 19:00

REGISTRACE

Registrace turnaj 1v1

    Registrace turnaj 3v3

      REGISTRAVANÉ TÝMY A HRÁČI

      Turnaj 1v1

      🟢 zaplacené startovné

      PlayerClub / City
      1Petr ForstKNS Josefov
      2Karel SoučekKNS Josefov
      3Patrik VelcKNS Josefov
      4Petr JirkůKNS Josefov
      5Ondřej KubešKNS Josefov
      6Vojtěch DesenskýKNS Josefov
      7Viktor UlipKNS Josefov
      8Jakub BukáčekKNS Josefov
      9Monika BukáčkováKNS Josefov
      10Martin KarelKNS Josefov
      11Klára SrbováHusinec
      12Jiří SemerákKubbfklidu
      13Milan HejnyšKubb klub Police
      14David VlčekKubb klub Police
      15Josef MartinecKubb klub Police
      16Lukáš KhýrKubbfklidu
      17Josef SrbaHusinec
      18Jan SvobodaDolní Ředice
      19Petr SlezákNový Ples
      20Markéta Kubešová
      21Pavlína Dušková
      22Dominik PoláčekKubb klub Police
      23Jakub Vavřín
      24Pavel FrancKubb klub Police
      25Jakub MartinecKubb Klub Police
      26Matyáš HubálekKubb klub Police
      27Václav ValchařKubb klub Police
      28Eliška ŘezníčkováKUBB klub Police n. M.
      29Michal FrancKubb klub Police
      30Josef BarkóciVršovka
      31Josef MartinecPolice nad Metují
      32Ondra PoláčekKubb klub Police


       

      WAITING LIST

      PlayerClub / City
      33Lukáš Lučaník
      34Jan Jirka
      35Michal DvoracekKubb klub Police nad Metuji

      Turnaj 3v3

      🟢 zaplacené startovné

      TeamPlayers
      1KNS NašrotPetr Forst // Patrik Velc // Karel Souček
      2Husinecká SKlára Srbová // Jiří Srba // Josef Srba
      3PíjčkyPavlína Dušková // Markéta Kubešová // Aneta Vlášková
      4KNS KomapátkyVojta Desenský // Petr Jirků // Tadeáš Valášek
      5MakumoJakub Bukáček // Monika Bukáčková // Jirka Kukačka
      6Kubb klub PoliceJosef Martinec // David Vlček // Milan Hejnyš
      7KNS MavionOndřej Kubeš // Viktor Ulip // Martin Karel
      8AvidoJakub Martinec // Eliska Řezníčková // Michal Franc
      9Morbanda VršovkaPavel Sychrovský // Radek Ježek // Vlastík Šefc
      10Nový PlesPetr Slezák // Honza Svoboda // Kubba Krejčí

      Hlavní pořadatel

      Vojtěch Plecháč

      • Mobil: 607036102
      • E-mail: plechacv@seznam.cz

      Podrobnosti

      Zahájení:
      3 května - 17:00
      Ukončení:
      4 května - 20:00

      Místo konání

      Sportovní areál Nový Ples
      Nový Ples, + Google Mapa