Úvodní vítězství na kubbovém zimním turnaji dvojek

2. 3. 2024
Na první turnaj tohoto roku jsme se vydali do Suchého Dolu, kde opět KUBB Klub Police pořádal zimní turnaj dvojic v kubbu. Bohužel teplé počasí odstranilo všechen sníh a do výbavy hráčů byla potřeba kvalitní obuv, ideálně holínky. Poprvé byl náš klub reprezentovat Ondra Kubeš, který přibral do týmu svou ženu. Po základní části se umístili na 11. místě z šestnáctky týmů a následně v play-off skončili v prvním kole. 🤔
Na hřišti nechyběli ani naši zkušení hráči, konkrétně Patrik Velc s Karlem Součkem, kteří se po celou dobu drželi na špici pořadí a následně probojovali do samotného finále proti borcům z Vršovky. První hru mohly zavřít oba týmy, ale naši bojovníci šli do vedení, které následně ztratili a zápas se musel dohrávat pod osvětlením z aut. Rozhodující hra dopadla lépe pro Karla s Patrikem, čímž se mohli radovat z prvního místa a nádherných cen. 🤩
Děkujeme za super turnaj a rádi jsme se po pauze setkali s ostatními milovníky kubbu. 🫶