MČR spikeball 2023: Krůček chyběl k boji o medaile

22. 9. 2023
K dalšímu mistrovství ČR jsme se letos vydali do Říčan, kde spolu poprvé na takto velké akci hráli naši hráči Markét s Vojtou. V kategorii Hobby (začátečníci) je čekala skupina o 6 týmech. Tou procházeli skvěle a poradili si s méně zkušenými soupeři. První prohra přišla až v závěrečném zápase, kde přes dobře vyvíjející průběh bral nakonec soupeř vítězství a první místo ve skupině. 🙂
I přes to byla naše dvojka v play-off nasazená a v osmifinále si jednoduše poradila ve dvou setech. Ve čtvrtfinále už to byla jiná písnička a byl k vidění boj o každý míček. Prohru 18:21 z prvního setu vynahradila výhra 21:19 a o postupu do semifinále rozhodl poslední set, který ale patřil soupeři opět po velkém boji a naší prohře 18:21. V podobném duchu se nesly i další zápasy o umístění včetně prohry 20:22 ve třetí setu v zápase o 7. místo. 😥
I když jsme byli pár míčku od semifinále, kde bychom se určitě neztratili, bereme po extra vyrovnaných zápasech 8. místo z 24 týmů v kategorii. Bylo to skvělé porovnání s hráči z celé republiky a odnesení motivace do přípravy na další turnaje. 🤩
Výsledky zápasů: https://shorturl.at/nrwV7