Další zkušenosti z discgolfového turnaje na Seči

1. 5. 2024
První zastávka v parádní nově vzniklé Východočeské discgolfové lize od Discgolf Choltice byla na Seči. I přes ranní mírný deštík vyšlo počasí naprosto fantasticky a slunce s vodou parádně doplňovali pohodovou atmosféru, kterou se turnaj nesl.
V dresu KNS se na hřišti proháněli dva naši hráči – Vojta Plecháč a Matěj Kocman. Oba hráli v kategorii pro začátečníky MA4 s největším zastoupením o 28 hráčích. Vojta nezačal první kolo úplně ideálně, ale nakonec se dostal ke své hře a skončil ho se skóre +12. Ve druhém kole bohužel chyb přibývalo a byl v něm o 4 hody horší. Avšak i přes náročnost turnaje přišel v posledním kole nejlepší výsledek s +11 a konečné 24. místo.
Matěj se vůbec poprvé zúčastnil oficiálního turnaje. V úvodních dvou kolech hrál dle svých slov podle očekávání a po výkonech s +13 a +14 byl o příčkou před Vojtou. Bohužel ve třetím kolem už se nevyvaroval chybám a bylo z toho skóre +19. Ve výsledném součtu Matěj obsadil 26.místo.
Turnaj skvěle splnil naše očekávání a opět jsme se od zkušených hráčů dozvěděli tipy na zlepšení techniky a přemýšlení nad hrou.