Kanjam tour – 4. kolo: Plecháčová s Kocmanem historicky první vítězové

29. 8. 2022

Již letos tradičně se od června na poslední neděli v měsíci uskutečnilo další z kol Kanjam tour. Tentokrát se už jednalo v pořadí o čtvrté a závěrečné klání, ve kterém se mělo rozhodnout o celkovém vítězi tour. Kvůli nepříznivému počasí se turnaj přesunul do josefovské sokolovny, kde jsou téměř ideální podmínky.

Do hry se nakonec zapojila trojice týmů, která se vzájemně utkala ve třech kolech. Právě pro menší počet týmů, měla šanci k celkovému největšímu nasbírání bodů do tabulku trojice hráčů – M. Plecháčová s M. Kocmanem (hrající v jedno týmu) a M. Jecha. Po odehrání dvou kol měli stejnou zápasovou bilanci naše duo Pejsek a kočička, i díky trefenému instant winu od Markét a tým Double trouble.

V posledním kole se tedy rozhodovalo o vítězi. Ve vzájemném zápase si náš tým vytvořil pěkný náskok, který se mu ale podařilo ztratit, avšak ve vyrovnané koncovce soupeři nezvládl posledním hodem poslat zápas do prodloužení a my brali vítězství. Průběh turnaje ještě mohl zvrátit poslední zápas, kde se sice senzačně povedlo zvítězit Kuklínkovcům, ale pro lepší skóre patřilo prvenství Pejskovi a kočičce.

 

Pořadí

  1. Pejsek a kočička – Markéta Nývltová & Vojtěch Plecháč
  2. Double trouble – Michaela Plecháčová & Matěj Kocman
  3. Kuklínkovic – Martin Jecha & Vratislav Jecha

Po nakonec třech uskutečněných kolech jsme si mohli vyhlásit i historicky první vítěze Kanjam tour, kterými se stala dvojice hráčů Michaela Plecháčová a Matěj Kocman. Těm se povedlo v jednom kole zvítězit a dvakrát brát stříbro, což jim v součtu vyneslo nejvíce bodů. Tím jako první obdrželi putovní pohár a volné startovné na MMČR v Praze, které proběhne téměř za dva týdny.