kubb

Mistři ČR v kubbu členy našeho klubu!

8. 6. 2021

Máme velikou radost, že vám můžeme představit nové členy našeho klubu. Stávají se jimi kluci z Našrot Kubb klub Jaroměř, kterým se rozpadá jejich základna a chtějí spojit síly právě s námi. Hru kubb jsme sice ještě veřejnosti neprezentovali, ale snad k tomu už letos dojde. Našrot nejsou žádní začátečníci, ale naopak mají za sebou po 7 letech hraní spoustu skvělých úspěchů.

Kromě sbírání dalších cenných trofejí se noví členové budou snažit i o předání svých zkušeností začátečníkům. Navíc 13. srpna už i s naší pomocí proběhne MČR 2021 v Novém Plese, které je otevřené veřejnosti. Klukům se také zalíbily typově podobné mölkky a třeba vyrazí soutěžit i v jiné hře.

Každopádně si moc vážíme důvěry, jelikož náš klub je akční sotva půl roku a navíc v covidové době. Budeme se snažit nové členy intenzivně podporovat a věříme, že společná spolupráce povede k nejen úspěchům, ale i spoustě hezkých zážitků.

A pokud i vy se chcete stát členy našeho klubu, stačí vyplnit přihlášku, GDPR a společně s příspěvky donést na některou z naších akcí nebo her. Více informací o členství najdete zde.

kubb