Report: Discgolf – trénink

25. 4. 2021

Sobotu 24.4.2021 si zapsal náš klub do historických mezníků jako první akci. I kvůli různým vládním opatřením jsme se rozhodli pro discgolf. Na veřejném hřišti u Orlice Parku v Hradci Králové se dohromady sešlo 12 účastníků. Po úvodním představení discgolfu, vysvětlení pravidel, ukázky hodů a typy disků, si někteří poprvé vyzkoušeli tento sport vůbec poprvé. I když ze začátku se nějaké hody občas nepovedly, všichni discgolf ozkoušeli.

V druhé části této akce jsme se rozdělili na 3 skupinky a v těch obešli celé hřiště. První kolo bylo tréninkové, ale následující 2 už jsme hráli soutěžně o velkou čokoládu. Po skvělých výkonech a zlepšujícím se výkonu všech netradičních sportovců, se nakonec o hlavní cenu museli podělit dva vítězové – Kubí a Péťa. 😀

Když se vyhodnotili vítězové, nastal čas na společné foto. Na závěr jsme ještě zjistili další informace o discgolfu od místního zkušenějšího hráče a mohli s úsměvem na tváři ukončit první akci klubu. Je třeba znovu připomenout skvělé výkony všech účastníků a také slunečné počasí. 🙂

Právě na tuto akci navazuje příští víkend Discgolf – výlet! Tady je důležité zmínit, že měníme místo konání, jelikož v Deštné je stále na sjezdovce sníh. Jako náhradu jsme zvolili nádherné hřiště v Cholticích (50 minut od Jaroměře), které se nachází v zámeckém parku a máme ho několikrát ozkoušené. Doporučujeme si už pořídit své disky, s výběrem vám samozřejmě pomůžeme.

📸Foto z akce: https://basketacek5.rajce.idnes.cz/

📃Přihláška na Discgolf – výlet: https://forms.gle/uEoT4FGqtUqQ7VS66

Výsledky