Discgolf – první akce KNS

3. 4. 2021

Discgolf – první akce KNS

Jako první praktické představení netradičního sportu pro veřejnost jsme zvolili DISCGOLF, který je v rámci aktuální situace nejbezpečnějšími sportem. Pokud tento sport neznáte, přečtěte si více o něm v sekci discgolf.

Jelikož v úvodním roce máme v plánu seznamování s netradičními sporty, v prvním termínu akce proběhne trénink a následující víkend výlet s hrou. Je samozřejmostí, že budeme reagovat na aktuální vládní opatření, proto sledujte naše webové stránky a sociální sítě. Zároveň je to první možnost pro zájemce o členství v našem klubu podat přihlášku.

Trénink

Termín: 24.4.2021 9:00-12:00 (13:00-16:00)

Místo: DiscGolfPark Orlice – Hradec Králové

S sebou: Pevnou obuv, sportovní oblečení, svačinu a pití

Cena: ZDARMA

Zde vás seznámíme s hrou a vysvětlíme pravidla. Následně se naučíme základní hody, projdeme hřiště a nakonec si i zahrajeme soutěžně. Tato akce je určená pro úplné začátečníky!

Sraz je u hřiště, které se nachází za obchodním centrem Orlice park v Hradci Králové. Pokud nemáte své disky, nemusíte smutnit, jelikož vám je zapůjčíme. 🙂 V případě velkého zájmu vytvoříme dvě skupiny – dopolední a odpolední.

Na akci můžou dorazit pouze přihlášení do 22.4.2021!


Výlet

Termín: 1.5.2021

Místo: DiscGolfPark Zielniec a Deštné – Orlické hory

S sebou: Pevnou obuv, sportovní oblečení, jídlo a pití na celý den (možná budou otevřená výdejní okénka), batoh a peníze

Cena :ZDARMA + příspěvek řidiči

Propojení turistiky a hraní discgolfu v rámci jednoho dne. Dopravíme se pod sjezdovku v Deštném v Orlických horách, odsud půjdeme na samotný vrchol sjezdovky Marta II, což je cca 2,2 km a zabere to asi hodinu. Následně už s diskama v ruce nebo koších půjdeme zpátky dolů. Po odehrání se už vesele vrátíme zpět do svých domovů.

Program

  • Sraz v Jaroměři
  • Autem – Skiareál Deštné v Orlických horách (50 minut)
  • Pěšky na vrchol sjezdovky Marta II (2,2 km – 1 hodina)
  • DiscgolfPark Deštné – 9 jamek, směrem dolů
  • Autem – zpět do Jaroměře

Na akci můžou dorazit pouze přihlášení do 29.4.2021!

V případě jakýkoliv nejasností se nás nebojte kontaktovat!!!