Roundnet Indoor Open – Přelouč

17. 11. 2021

Úvodní halový turnaj v letošní roundnetové sezóně se uskutečnil v sobotu 13.11. v Přelouči. Náš klub už tradičně reprezentovala Markéta Nývltová, která tentokrát hrála se spoluhráčkou Andy v kategorii HOBBY o osmi týmech. Turnaj byl z poloviny zastoupen i polskými hráči, tudíž zápasy měly zajímavý mezinárodní náboj.

Markét s Andy pod týmovým názvem Nulový trénink odehrály v základní části 6 zápasů do 15 bodů. V úvodním utkání se ukázala dlouhodobá herní absence a nesehranost, proto se holkám zápas nevyvedl. Následující zápasy už byly vyrovnanější a holky základní část odehrály s vyrovnanou zápasovou bilancí 3:3. V pavoukovi hraném na dva sety do 15 bodů si děvčata neporadila proti silovějšímu soupeři a po bojovném výkonu podlehli 11:15 a 10:15. Následoval zápas o 5. místo, který se dostal až do rozhodujícího třetího setu. Ten se lépe vydařil soupeři, proto se Nulový trénink umístil na krásném 6. místě.

Zároveň se hrála i kategorie PRO, kde byly k vidění parádní výkony špičkových hráčů v ČR.

Velmi si vážíme a děkujeme Spike Hradec Králové za uspořádání turnaje! 😊